abcabcabc رفع بنرهای تبلیغاتی از مرورگر | .: مهتری
چهار شنبه , 16 ژانویه 2019

رفع بنرهای تبلیغاتی از مرورگر

 

شاید شما هم جزو آندسته از کسانی هستید که زندگیتان فقط در اینترنت میگذرد و شاید بارها از دیدن بنرهای تبلیغاتی و مزاحمی که علاوه بر مصرف پهنای باند و کم کردن سرعت اینترنت چشمهای شما را آزار میدهند و یا مطالب نامناسبی را تبلیغ میکنن ناخودآگاه ناراحت شده و یا از مسیری که در جستجوی مطلبی بودید منحرف شدید!

بنرهای تبلیغاتی یا به اصطلاح “ads” که مخفف “Advertising” می باشند از انواع حیله های نرم افزاری برای حضور در مرورگر شما و جلوی چشمتان استفاده میکنند.

اگر از وی پی ان یا فیلتر شکن استفاده میکنید خطر این مساله 10 چندان میشود چون اکثر نرم افزارهای مجانی به بدافزار ها و تبلیغات و جاسوسها آلوده هستند.

– بلاک کردن این تبلیغات ها سرعت مرورگر شما را بسیار افزایش میدهد.
– از گم شدن در بین انواع لینکهایی که نادرست هستند و فقط برای گمراه کردن شما نشان داده می شوند نجات پیدا میکنید
– خیلی از این تبلیغات ها شما را به صفحاتی راهنمایی می کنند که مجبور میشوید دانسته و یا ندانسته برنامه تبلیغاتی یا ویروس آنها را روی کامپیوتر خود نصب کنید

راههای گوناگونی برای مبارزه با این مزاحمها وجود دارد ولی یکی از بهترین راهها استفاده از افزونه “Adblock Plus” می باشد.

این افزونه برای انواع مرورگرها تولید شده و شما براحتی میتوانید از لینکهای زیر برای مرورگر خود افزونه مناسب همان مرورگر را اضافه کنید.

1- برای مرورگر فایرفاکس
2- برای مرورگر کروم

سری به اینجا بزنید!

10 نرم افزار پرکاربرد موبایل و تبلت برای معماران

در سالهای اخیر گوشیهای هوشمند جای خود را باز کرده و مفیدترین و مهمترین ابزارها را به زندگی مردم وارد کرده اند. از طرفی شرکتهای نرم افزاری اپلیکیشن های زیادی درست کرده اند تا به مردم در کارهایشان کمک کرده باشند. در این لیست 10 عدد از مهمترین آنها را بررسی خواهیم کرد.

abcabcabc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *