abcabcabc ساخت اتومبیل اسپورت دست ساز توسط یک جوان 27 ساله چینی! | .: مهتری
چهار شنبه , 16 ژانویه 2019

ساخت اتومبیل اسپورت دست ساز توسط یک جوان 27 ساله چینی!

این اتومبیل توسط یک جوان اهل ایالت هانیان چین و علاقمند به اتومبیل فقط با 30000 یوآن (تقریبا معادل 16.500.000 تومان!!) ساخته شده

self-create-car-1.jpg

یک جوان عاشق اتومبیل در شهر هایکو، ایالت هنیان چین این اتومبیل زیبا رو در سال 2015 و در نمایشگاه بین المللی تولیدکنندگان اتومبیل رونمایی کرد.

“چن ینجی” سازنده این اتومبیل، این اتومبیل برقی را در عرض یک و نیم سال و فقط با بودجه 30000 یوآن ساخته.

self-create-car-2.jpg

این جوان از کودکی به اتومبیل علاقمند بوده و از دوران متوسطه به خرید مجلات اتومبیل می پرداخت.

او که با امتیاز بالا در امتحان ورودی کالج قبول شد و وقتی در دانشگاه کشاورزی “هونان” به تحصیل می پرداخت تصمیم گرفت تا کارشناسی ارشد خود را در زمینه مهندسی اتومبیل ادامه دهد. با گذشت دو سال و تحصیل در دانشگاه او تصمیم گرفت که از دانشگاه بیرون آمده و در کارگاه خانوادگی خود که روزی از پدرش به وی خواهد رسید مشغول شود.

self-create-car-3.jpg

او همچنان از علاقه اصلی خود دست نکشید، و خانواده اش از او حمایت کردند. او تلاش کرد تا آخرین اتومبیل خود را بتواند در 10 جولای به نمایشگاه راه دهد. ولی فقط توانست در این مدت کم پوشش بیرونی و قسمت محرکه اتومبیل را تمام کند و فرصتی برای تزئینات داخلی نداشت.

self-create-car-4.jpg

البته این ماشین سریع آنچنان هم سریع نیست و فعلا حداکثر تا 60 کیلومتر در ساعت سرعت دارد و البته هنوز اجازه رفت و آمد در خیابان هم به این اتومبیل داده نشده! اما با اینحال پدر این اتومبیل ساز معتقد است که حتی برای عکاسی هم که شده این اجازه به فرزندش داده شود تا قسمتی از هزینه ساخت این اتومبیل تامین شود.

سری به اینجا بزنید!

10 تم متفاوت ولی جذاب برای چیدمان داخل آپارتمان

تصاویری از چند آپارتمان شیک که بخاطر علاقه صاحبان آنها دیزاین شده و رنگ بندی و اجزاء متفاوتی با آنچه که ما در خانه های آپارتمانی میبینیم دارند.

abcabcabc

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *